top of page
Diyarbakır Psikolog - Online Terapi

Affekt Psikolojik Danışmanlık

Alanında uzman psikologlardan online ya da yüz yüze terapi almak için hemen randevu oluşturun, istediğiniz zaman görüşmeye başlayın, merak ettiğiniz sorulara yanıt bulun.

Download on the App Store
Get it on Google Play

Uzman Ekibimiz

Uzman Klinik Psikolog Ömer Çaçan

Uzman Klinik Psikolog

Ömer Çaçan

Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Klinik Psikoloji yüksek lisans programını Kent Üniversitesi'nde (Tez: Olumsuz değerlendirilme korkusu ile sosyal anksiyete arasındaki ilişkide bilişsel duygu düzenleme stratejilerinin aracı rolü) tamamlamıştır. Klinik stajını Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı, 2018'den beri çalışmalarını Affekt bünyesinde yürütmektedir, uzmanlık alanı anksiyete bozukluklarıdır. Şu an online & yüz yüze (Diyarbakır) ergen ve yetişkin bireyler ile terapilerine devam etmektedir.

Psikolog Ecem Şenel

Uzman Klinik Psikolog

Ecem Şenel

Lisans eğitimini Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümünde, yüksek lisansını ise University of East London'da nöropsikoloji üzerine yazdığı tez ile üstün başarıyla tamamladı. Tüm akademik hayatı kanıta ve işbirliğine dayalı bir yaklaşımı vurguladı.  Mesleki pratiğinde, danışanlarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için bilimsel olarak kanıtlanmış terapötik yaklaşımlar kullanıyor. Bunların başında davranışçı bir terapi olan ACT ve Bilişsel Davranışçı Terapi (CBT) geliyor. Terapinin değerinin sadece odada keşfedilen içgörülerden değil, öğrenilenleri günlük hayata entegre etmekten geldiğine inanan davranışsal yaklaşıma sahip bir psikoterapist. Kaygı bozuklukları (panik bozukluk, sosyal anksiyete, yaygın anksiyete, obsesif-kompülsif bozukluk, özgül fobi), travma sonrası stress bozukluğu, depresyon, yeme bozuklukları ve bağımlılık ile mücadele kişilerle çalışmaktadır. Ergen ve yetişkin psikoterapistidir.

Psikolog Pelda Bayram - Diyarbakır Psikolog.webp

Psikolog

Pelda Bayram

FMV Işık Üniversitesi Psikoloji bölümü Onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans Eğitimi sürecinde Danışmanlık Merkezlerinde, belediyelerde ve rehabilitasyonlarda stajyerlik yapmıştır. Lisans eğitiminden sonra ise çeşitli rehabilitasyon merkezlerinde ve kliniklerde çalışmıştır. Lisans Eğitimi esnasında ve sonrasında birçok eğitime ve seminerlere katılmıştır. Uzmanlık alanları olarak depresyon, travma, okb, yas dönemi, özgül fobiler, akademik kaygılar,yeme bozuklukları ve anksiyete bozukluklarıdır. Terapilerinde Bilişsel Davranışçı Terapi araç ve tekniklerini kullanmaktadır. Şu anda ise online & Yüz yüze seanslarına devam etmektedir.

BİZE
ULAŞIN

Tel: 546 195 0871
Mail: bilgi@affektmag.com

Diclekent Mah. Dünya Kavşağı Centro Plaza Kat: 8 No: 34. Kayapınar/Diyarbakır

BİZİ ZİYARET
EDİN

Pazartesi - Cuma 11:00 - 20:00

Cumartesi 12:00 - 20:00

bottom of page